OFİS TAŞIMACILIĞI

BURAK BULUT NAKLİYAT ofislerinizi profesyonel ekibimizle taşımaya talibiz. Ofis taşımacılığında elektronik eşyalar ambalajlama kurallarına uygun olarak paketliyoruz. Ofis içerisinde bulunan mobilyalar demonte haline getirilerek uzman ekibimiz tarafından içi elyaflı dışı baloncuklu naylon (patpat) ile paketliyor  ve taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Yeni ofisinize demonte halindeki mobilyalarınızın montaj işlemi tamamlayarak dilindiğiniz şekilde dizayn ediyoruz. Asansörlü ofis taşımacılığından yararlanabilmeniz için ofisinizin bulunduğu binanın konumu uygun olması gerekir.  Asansörlü ofis taşımacılığı hizmetinden yararlanabilmeniz için bina fotoğraflarını whatsapp üzerinden bize ulaştırmanız takdirde size uygun olup olmadığını anında öğrenebilirsiniz.   

DEPOLAMA HİZMETLERİ

BURAK BULUT NAKLİYAT olarak İstanbul’da eşya depolama hizmetinizde çözüm ortağınız biziz. Eşyalarınız depolamaya özel baloncuklu naylon (patpat) ile özenle paketlenir ve güvenilir depomuzda dildiğiniz süre içerinde hizmet alabilirsiniz. Depolama hizmetleri detayları için bizimle iletişime geçin. 

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

 Hayatın her alanından olduğu gibi nakliye piyasasında da teknolojik gelişmeler hız kesmeden devam ediyor. Asansörlü evden eve nakliyat, evden eve taşımacılık ta yepyeni ve en son teknolojik gelişme. BURAK BULUT NAKLİYAT olarak teknolojik gelişmeleri takip ederek yenilikçi çözümler sunmaktayız. Asansörlü nakliyat hizmetinden yararlanabilmeniz için eşyanın taşınacağı apartmanın konumu müsait olması gerekir. Asansörlü nakliyat hizmetinden yaralanabilmeniz için sağ alt köşede bulunan whatsapp baloncuğuna tıklayarak bize binanızın fotoğraflarını atmanızı rica ediyoruz. Böylelikle apartman konumunun uygun olup olmadığını anında öğrenebilirsiniz. 

EVDEN EVE NAKLİYAT

Değerli Müşterilerimiz evden eve nakliyat yapılırken talihsiz durumlarla karşı karşıya gelmiş olabilirsiniz. Bu talihsiz durumlara yaşamamanız adına BURAK BULUT NAKLİYAT olarak koltuk bazalar beyaz eşyalar gibi nakliyede büyük eşyalar olarak tabir edilen eşyalarınız taşıma esnasında kirlenmemesi, çizilmemesi ve kırılmaması için uzman ekibimiz tarafından içi elyaflı ve dışı baloncuklu naylon (patpat) ile paketliyoruz.  Mutfak eşyalarınız tek kullanımlık beyaz kâğıt ve patpat ile sararak koli içerisinde eşyaların kenarlarını destekleyerek paketliyoruz. Askıda bulunan kıyafetlerini askılı koliler ile kıyafetlerinizi kırıştırmadan paketlenmesini sağlıyoruz.